Nauka Jazdy – Radom – Kursy

Prawo jazdy to niezależność i wolność, jaką daje prowadzenie pojazdu. Posiadając własny środek transportu, możesz pojechać gdzie tylko chcesz, o każdej porze dnia lub nocy. Ważne jednak, aby naukę jazdy odbywać pod okiem profesjonalistów. Przyjemna atmosfera kursu jest ważna, jednak przede wszystkim liczy się dobre merytoryczne przygotowanie – zarówno do egzaminu, jak i rozmaitych wydarzeń na drodze. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej szkoły jazdy może stanowić nie lada problem. Dlatego staramy się proponować najlepszą możliwą ofertę, rozwiewając wszelkie wątpliwości potencjalnych kursantów.

Nauka Jazdy Speed

Nasza szkoła nauki jazdy ulokowana jest w centrum miasta Radom i w jej obszarze realizujemy zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w szkoleniach kierowców dysponujemy wiedzą, która pozwala nam wyeliminować niemal każdy problem, jaki pojawia się podczas zajęć i w trakcie opanowywania rozmaitych umiejętności. Rejony, w których realizowane są jazdy to to teren całego Radomia, dzięki czemu zdobywasz większe doświadczenie w różnych sytuacjach drogowych. Proponujemy Ci doskonałe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategorii A i prawo jazdy kategorii B.

prawo jazdy radom

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/speedradom/speed.radom.pl/public_html/wp-content/plugins/dricub-driving-school-core/shortcode/shortcode_box_parallax.php on line 18

Rozpocznij kurs już teraz!

Zyskaj niezależność

Zapisz się

  • A1
  • A
  • B
  • C + E
  • C
  • D
Kurs kat. A1
Kurs prawa jazdy kategorii A1 i zdanie egzaminu państwowego umożliwia jazdę motocyklem do 125 cm3, co może być idealnym sposobem na zapoznanie się ze specyfiką kierowania motocyklami oraz wyrobienia odpowiednich nawyków na pojazdach o niedużej pojemności.
Kurs kat. A
Kurs prawa jazdy kategorii A przeznaczona jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia motocykla oraz motocykla z przyczepą o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kurs kat. B
Kurs prawa jazdy kategorii B przeznaczona jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t., z wyjątkiem autobusu lub motocykla.
Kurs kat. C+E
Kurs na prawo jazdy kategorii C+E przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia prowadzenia pojazdów ciężarowych z przyczepą. Ta kategoria prawa jazdy pomaga znacząco podnieść kwalifikacje zawodowe.
Kurs kat. C
Kurs na prawo jazdy kategorii C przeznaczone jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów, których masa przekracza 3,5 tony, w tym ciężarowych oraz ciągników (z wykluczeniem autobusów). Ta kategoria prawa jazdy umożliwia znacząco podnieść kwalifikacje zawodowe.
Kurs kat. D
Kurs prawa jazdy kategorii D przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia autobusu.
kurs prawa jazdy radom