Kategoria B

Kurs prawa jazdy kategorii B i zdanie egzaminu państwowego uprawnia do kierowania samochodem osobowym do 3,5t. Do takich pojazdów można podpiąć lekką przyczepę (do 750 kg). Nie każdy wie, że prawo jady kat. B umożliwia kierowanie motorowerem, quadem, a także motocyklem z zastrzeżeniem, że jego pojemność nie przekracza 125 cm3, lub moc nie przekracza 11 kW. Warunkiem prowadzenia takich jednośladów jest posiadanie prawa jazdy w kat. B przez minimum 3 lata. Aby się starać o kategorię B należy mieć ukończone 17 lat i 9 miesięcy. Zapraszamy do zdobycia uprawnień na prawo jazdy w mieście Radom.

Cena kursu – 2500 zł

ZAPISZ SIĘ
szkoła jazdy radom

Program szkolenia oraz POMOCE SZKOLENIOWE – TESTY na CD, książki ze znakami drogowymi z objaśnieniami oraz przykłady skrzyżowań z objaśnieniem – na nowych zasadach obowiązujących od 19.01.2013r. GRATIS.

30 godzin teorii oraz 30 godzin jazdy

kat. B (wiek minimalny: 17 lat i 9 miesięcy)

 

Organizujemy również szkolenia indywidualne,

przyspieszone oraz weekendowe.

ceny kursów do uzgodnienia.

 

KURS PRAWA JAZDY

Cena kursu podstawowego zawiera 30 godz. zajęć teoretycznych oraz 30 godz. zajęć praktycznych. Kursant otrzymuje najlepsze dostępne na rynku materiały dydaktyczne (komplet podręczników wraz z płytą CD zawierającą aktualną bazę pytań testowych). Badania lekarskie dla przyszłych kierowców należy wykonać przed rozpoczęciem szkolenia, kursant może je zrobić we własnym zakresie lub w ośrodku. Po uzyskaniu braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem musi przedłożyć je w Starostwie lub w Wydziale Komunikacji, gdzie uzyska PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ (PKK). Nadany numer należy obowiązkowo przedłożyć w ośrodku w celu możliwości rozpoczęcia szkolenia.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie lub osobiście w biurze ośrodka.